Nasze Marki

      W naszym sklepie istnieje możliwość jazdy próbnej na dowolnym, oferowanym przez nas modelu roweru.
Proponujemy modyfikacje zakupionego sprzętu zgodnie z życzeniem klienta oraz doradztwo doświadczonych sprzedawców i serwisantów a także transport (na terenie Kłobucka - gratis; poza miastem - cena dowozu do uzgodnienia w zależności od wartości zakupu).
      Umożliwiamy również płatność w systemie ratalnym CREDIT AGRICOLE oraz SYGMA BANK
      Wszystkie zakupione w naszym sklepie produkty objete są gwarancją producenta od 12 do 24 miesięcy.
Pierwszy przegląd gwarancyjny zgodnie z wytycznymi producenta wykonujemy bezpłatnie.

W sprzedaży oferujemy następujące marki rowerów:

MAXIM    HARO

MEDANO    COSSACK

MERIDA    DRAKAR

CORRATEC    EUROBIKE

AUTHOR    ACCENT

ARKUS ROMET

      Przy zakupie roweru warto zainwestować również w wyposażenie dodatkowe. W naszym sklepie mamy dla Państwa szeroki asortyment m.in.: błotniki, pompki, bidony, koszyki, liczniki, oświetlenie, sakwy, zamknięcia, kaski, rękawice i wiele innych. Więcej informacji na temat w/w modzeli znajdziecie Państwo w dziale Sklep / Częsci i akcesoria.      Produkty w rzeczywistości mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach. Specyfikacja przedstawianych towarów może ulec zmianie w zależności od modyfikacji wprowadzonych przez producenta. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty i nie będą interpretowane jako oferta w rozumieniu prawa cywilnego. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, filmowe oraz ich układ w serwisie internetowym mtrserwis.pl stanowią prawnie chronioną własność intelektualną.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.